Zaproszenie na Educamp w Krakowie, czyli co nowego w e-learningu ale i szeroko rozumianej edukacji

29 września 2010 r. odbędzie się o godz. 18.00 w Krakowie pierwsze polskie spotkanie z serii Educamp.

Piotr Peszko, organizator spotkania, tak pisze o jego celu: „Po pierwsze integracja i możliwość spotkania się i porozmawiania na ciekawe tematy. Konkretnie, dyskutować będziemy o rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, o możliwościach współpracy branży internetowej ze szkoleniową, trochę o technologiach, start-upach, filozofii elearningu i nowych trendach, – tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego będą chcieli uczestnicy”.

Educamp rośnie każdego dnia, dlatego po aktualności zapraszam tu.

Zapisać się można klikając tu.

Spotkanie podlega trzem zasadom:
Profesjonalne, bo zaproszeni zostali eksperci, prezentujący nowoczesne rozwiązania.
Nieformalne, bo przy wejściu „obcinane” są krawaty, spotykamy się w knajpie i przede wszystkim romawiamy.
Otwarte, bo uczestnictwo nic nie kosztuje, może przyjść każdy i może się nieźle bawić.

Już zgłoszeni eksperci to:

Rainer Hartlep (TELERAT, Niemcy)- reprezentjący m.in firmę Questionmark, ekspert w testowaniu oraz certyfikowaniu online. Wiceprezydent „The German Association for Vocational Training”.

Marek Hyla (House of Skills) – autor książek „E-learning – od pomysłu do rozwiązania” wydanej w 2003 roku, „Przewodnik po e-learningu” wydanej w 2005 oraz wielu innych tekstów publikowanych w prasie IT oraz HR.

Jarosław Lipszyc – działacz na rzecz wolnej kultury, dziennikarz i poeta, (za wikipedia) prezes Fundacji Nowoczesna Polska, która prowadzi kilka projektów w ramach których tworzone są otwarte zasoby edukacyjne, dostępne na wolnych licencjach.

Renata Maroszek – obecnie współpracownik serwisu nowenowe.pl, mającego na celu stworzenie opiniotwórczej społeczności sprzedawców kosmetyków i promocję produktów poprzez edukację.

Mateusz Tułecki – Socjolog zajmujący się Internetem, nowymi technologiami i ich wpływem na życie ludzi. Aktualnie jest pracownikiem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jest między innymi twórcą serwisu do walki z nielegalnymi wysypiskami http://posprzątajmy.pl, organizatorem cyklicznych spotkań o Internecie w Rzeszowie http://xraii.pl oraz najciekawszej w Polsce interdyscyplinarnej konferencji o Internecie http://internetbeta.pl.

1 thought on “Zaproszenie na Educamp w Krakowie, czyli co nowego w e-learningu ale i szeroko rozumianej edukacji

  1. Pingback: Tweets that mention Zaproszenie na Educamp w Krakowie, czyli co nowego w e-learningu ale i szeroko rozumianej edukacji | Blog Marty Eichstaedt o e-learningu -- Topsy.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s