„How to webcast” – zapraszam do udziału w darmowej konferencji w W-wie

Dobiega końca bardzo fajny cykl spotkań z webinarami oraz warsztatmi online How to webcast”. Ten projekt przygotowany przez fundację Obserwatorium Zarządzania oraz zagranicznych partnerów był chyba pierwszym w Polsce tak obszernym programem popularyzującym zastosowanie webiarów i warsztatów online w szkoleniach.

A że każdy projekt warto podsumować organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji w dniu 25 października 2010 r. w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie. Zgłoszenia przyjmuje Anna Jaruga, tel. 22 331 44 65 – anna.jaruga@obserwatorium.pl do 10.10.2010 r.

Jest mi tym bardziej miło zaprosić Państwa na tę konferencję, iż będę miała okazję także tam wystąpić jako jeden z prelegentów.

Tak o konferencji piszą organizatorzy: „Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zaprezentujemy Państwu rezultaty projektu oraz przybliżymy tematykę webcastów. Na własnym przykładzie pokażemy jak przygotować interaktywną konferencję, w której równocześnie (on-line) wezmą udział prelegenci z kilku państw.

Konferencja będzie składała się z:
* Sesji plenarnej – podczas której:
Krzysztof ZielińskiPiotr Maczuga przedstawią rezultaty projektu How to webcast (Manual, Metodyka) oraz wyniki badania jego uczestników
Wayne Turmel autor książki „6 weeks to a great webinar” opowie na pytanie: dlaczego trenerzy boją się webcastów? Zaprezentujemy najnowsze trendy rozwoju szkoleń webcastowych na świecie i wyniki badania realizowanego w ramach projektu How to webcast.
Roger Courville (1080 Group) – autor książki „The Virtual Presenter’s Handbook” przekaże kilka wskazówek dotyczących wykorzystania webcastów

* Trzech ścieżek tematycznych: marketingowej, trenerskiej i managerskiej obejmujących wystąpienia dotyczące przygotowania i przeprowadzenia szkoleń webcast, najlepsze praktyki w tej dziedzinie. Wystąpią m.in.:
Dr hab. inż. Robert Gajewski (Politechnika Warszawska) – webcasty – możliwości marketingowe dla uczelni wyższych
Igor Bielobradek (Delotiie) Webcast jako kanał komunikacji marketingowej w branży usług profesjonalnych
Marta Eichstaedt (Dialogue Unlimited), Calum Thomson (Adam Smith College) – Aktywizacja uczestników, narzędzia dla trenera

Planowana jest transmisja na żywo konferencji do Internetu. Już niebawem na stronie projektu więcej szczegółów dotyczących prelegentów oraz tematów wystąpień.

Uczestnicy konferencji otrzymają materiały dydaktyczne, w tym najnowszą wersję Manuala Trenera opracowanego w ramach projektu.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
Anna Jaruga – 22 314 14 65 – anna.jaruga@obserwatorium.pl do 10.10.2010 r.”

Reklamy

2 thoughts on “„How to webcast” – zapraszam do udziału w darmowej konferencji w W-wie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s