Webinar i webcast w mediafun magazynie

mediafun magazyn - marketing, social media, facebook, webinar, webcastW grudniowym mediafun magazynie ukazał się artykuł mojego autorstwa o webinarach, webcastach, warsztatach i spotkaniach online. Skupiłam się w nim na definicjach tych wydarzeń w sieci, na narzędziach, które do swej dyspozycji mają prowadzący a także na sytuacjach, w których można je wykorzystać do działań sprzedażowo-marketignowych i szkoleniowych.

Jednym słowem artykuł zawiera potrzebną wiedzę w pigułce. Ściągnij zupełnie za darmo pdf z grudniowym numerem mediafun magazynu. Możesz także obejrzeć mediafun magazyn przerzucając wirtualną kartkę po kartce w issuu.com.

Poza tym w mediafun magazynie znajdziesz ponad 70 stron świetnych artykułów na tematy szeroko pojętego marketingu. Przeczytawszy mediafun magazyn od deski do deski polecam (zaczynam od końca, bo tak mi łatwiej):

1. „abc GTD” Łukasza Kluja. Na pewno przeczytam polecaną książkę Davida Allen’a „Getting Things Done” i sięgnę po jeden z takich softów, bo … jak się okazało sama stworzyłam sobie na One Note prosty system tworzenia list zadań i projektów. Jeśli ktoś to doprowadził do perfekcji, to chętnie skorzystam.

2. „Polityka Social Media w firmie. Już czas” Łukasza Dębskiego. Artykuł zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia polityki komunikacji w mediach społecznościowych. Przyda się w każdej firmie, nawet w kilkuosobowej firmie szkoleniowej flirtującej z fanpejdżem na Facebooku.

3. „Łowienie talentów w sieci” Tomasza Gruszki. Cieszę się, że zaczyna się mówić o employeer brandingu w mediach społecznościowych. Mój ulubiony case to niemieckie oddziały koncernów Daimler oraz Bertelsmann, które stosują nie tylko komunikację przez Twitter czy blog firmowy ale też blogi piszą praktykanci o tym, jak ich praktyka w firmie przebiega. Czy zawsze piszą dobrze? Zajrzyj – blog Daimler i blog Bertelsmann.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s