Uważasz, że ten blog zawiera wartościowe treści? Zagłosuj na niego w konkursie Blog Roku 2010.

Marta EichstaedtWitaj,

jeśli czytasz ten post, to pewnie jesteś czytelnikiem mojego bloga. Mam nadzieję, że znajdujesz tu to czego oczekujesz a może nawet trochę więcej.

Jeśli tak, to będę Ci wdzięczna, gdy docenisz mój blog i zagłosujesz na niego. Zgłosiłam go bowiem do konkursu Blog Roku 2010 w kategorii „Profesjonalne”.

Jak zagłosować? Wyślij sms o treści B00022 na numer 7122. Koszt wysyłki to 1,23 zł brutto.
Twoje 1,23 zł zostanie przekazane przez organizatorów konkursu na organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci osób niepełnosprawnych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Blogi o największej ilości głosów będą następnie oceniane przez jury. Głosować smsem można do 20.01 do godz. 12.00.

Dla mnie fakt zagłosowania ma podwójne znaczenie – to wielka motywacja by pracować dalej nad tym blogiem oraz pewien link do mojej sytuacji osobistej. W 2008 roku przejechał mnie samochód i od tego czasu przy wsparciu mojej rodziny, lekarza i rehabilitantów przeszłam długą drogę. Zaczynałam od poruszania się na wózku inwalidzkim, poprzez chodzenie o kulach, trzy operacje, 9 śrub w kolanach i kilka przeszczepionych więzadeł. 11.01.2011 miałam właśnie ową trzecią operację. Dlatego wiem, jak ważna jest dobra rehabilitacja i cieszę się, że konkurs na blog roku jest połączony z akcją charytatywną i to właśnie związaną z rehabilitacją.

Dlatego podwójne dzięki za głosowanie na mój blog 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s