Warszawski Educamp dostępny dla każdego dzięki transmisji online

Już w najbliższy czwartek, 24.03 odbędzie się w Warszawie
o godzinie 18.00
druga już edycja Educampu. Dobra wiadomość
dla wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć osobiście na spotkanie – będzie transmisja online! Oto link: http://www.eid.edu.pl/transmisja/

Dlaczego warto poświęcić wieczór na Educamp? Nikt lepiej nie ujmie celów tej imprezy niż sam organizator, Piotr Peszko. Pozwolę sobie więc go zacytować „EduCamp to seria spotkań, na których ludzie nauki, biznesu, edukacji i nowych mediów, dyskutują o pomysłach, które realizują, zmieniając edukację, szkolenia i sposoby uczenia się.

EduCamp to oddolnie organizowane, lokalne wydarzenia trzymające się ustalonej formuły, na którą składa się tematyczna sesja ekspercka, 10-minutowe prezentacje ciekawych projektów i dyskusja panelowa zaproszonych ekspertów”.

Czwartkowy Educamp odbędzie się pod hasłem „Edukacja Nauka Biznes”. Celem będzie budowanie mostu łączącego właśnie te trzy obszary. A to wszystko po to aby m.in szukać wzajemnych pól współpracy oraz odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak się wzajemnie inspirować i motywować do podejmowania wspólnych działań”.

Dla mnie ta edycja Educampa będzie niezwykła, bowiem swe miejsce znajdą na niej webinary. Dlatego zachęcam do przeczytania programu i odwiedzenia tego spotkania, choćby właśnie online (z tego co wiem to w tej chwili liczba uczestników na spotkanie tradycyjne jest tak duża, że trzeba się zapisać na listę oczekujących).

Reklamy

2 thoughts on “Warszawski Educamp dostępny dla każdego dzięki transmisji online

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s