Educamp nr 3 zbliża się dużymi krokami

Tym razem Educamp 16.06 zawita do Łodzi. O godzinie 18.00 w klubie Layali przy ul. Piotrkowskiej spotkają się fascynaci nauczania. Tym razem motywem przewodnim będą języki obce.

Uczestnicy będą dyskutować o rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, o możliwościach współpracy branży Internetowej ze szkoleniową, o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu i nowych trendach z nią związanych. Główny nacisk położony będzie jednak na nauczanie języków obcych. 

Temat nauki języków jest mi bardzo bliski, bo nawet na naszym rynku stosunkowo wiele firm decyduje się na zajęcia prowadzone w trybie synchronicznym online. Tak więc niezmiernie się cieszę, że taki temat na trzeci Educamp wybrano.

Zachęcam was także do intensywnego networkingu w czasie tej imprezy. Piotr Peszko założył na GoldenLine spotkanie, na którym można „kliknąć” swoją obecność. Dzięki temu poznasz inne osoby, może ciekawych partnerów w dalszej pracy w obszarze e-learningu a może po prostu świetnych, nowych znajomych.

A zapisać na Educamp można się bezpłatnie, wypełniając formularz rejestracji.

Do zobaczenia 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s