Polska Szkoła potrzebuje nowej platformy do nauczania synchronicznego – przetarg

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji Za Granicą prowadzi unikalny projekt nauczania na odległości polskich dzieci, które mieszkają za granicą.

Polska Szkoła, tak bowiem się on nazywa, potrzebuje nowej platformy do synchronicznej nauki w internecie. Dlatego ogłoszono przetarg a do udziału zaproszone są wszystkie firmy posiadające oczekiwane produkty i spełniające określone warunki.

Polska Szkoła dostępna jest dla dzieci i młodzieży objętej obowiązkiem szkolnym. Można się w takiej szkole uczyć wszystkiego tego, co uczniowie w kraju. Tyle, że zajęcia odbywają się w sposób synchroniczny przez internet. Cała klasa, oczywiście mniejsza niż w tradycyjnej szkole, spotyka się z nauczycielem w tzw. wirtualnym pokoju i … lekcja się zaczyna.

Po pierwszych doświadczeniach projekt jest rozwijany i jak pisałam potrzebuje nowej platformy do synchronicznych szkoleń online. Oto cytat opisujący przedmiot przetargu:

Przedmiotem zamówienia jest zakup aplikacji portalu do szkoleń na odległość – platformy e-learningowej wraz z zintegrowaną platformą komunikacji synchronicznej i systemem wsparcia administracji ORPEG. Planuje się docelowo uczestnictwo 2 000 użytkowników systemu, w tym ok. 200 zalogowanych jednocześnie w trybie online w komunikacji synchronicznej lub więcej w przypadku transmisji jednostronnej.

Oto cały opis przedmiotu przetargu. Wszystkie firmy posiadające produkty i spełniające warunki przetargu są mile widziane!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s