Weź udział w ankiecie i wygraj – Pracujflexi.pl i Cisco robią raport o flexipracy

Cisco i Pracujflex.pl - ankietaDziś głos oddaję Oli Szałek z PracujFlexi.pl, gdzie czasem zamieszczam teksty. Temat bardzo ważny, bo dotyczy pracy m.in w wirtualnych zespołach, a ta leży mi bardzo na sercu. A więc przeczytajcie prośbę Oli o udział w badaniu, weźcie w nim udział a wśród uczestników będzie wylosowana nagroda!

„W związku z dzisiejszym przemówieniem wstępnym premiera Tuska w Strasburgu i pierwszymi sformalizowanymi krokami w kierunku zagrzebania stereotypowego wizerunku Polski jako kraju furmanek i village people, Pracujflexi.pl i Cisco postanowiło sprawdzić czy mamy w firmach zaawansowaną technologię. Pracujemy nad raportem, który pokaże, czy mamy szansę na flexipracę Polsce, czy służą jej rozwiązania technologiczne w polskich przedsiębiorstwach i co wiemy o bezpieczeństwie danych.

Potrzebujemy Waszego udziału w ankiecie tak jak premier Gazety Wyborczej, a prezes Radia Maryja. Nie zawiedźcie nas i podzielcie się doświadczeniami z Waszego podwórka. To tylko kilka pytań. Można wygrać router Cisco! Ale przede wszystkim pomóc nam w działaniach popularyzujących flexipracę.

Dziękuję Wam serdecznie i zapraszam do udziału w ankiecie (możesz także kliknąć w grafikę obok) oraz do dzielenia się treściami na naszym fanpage na FB i blogu.”

Zapraszamy więc wraz z Olą do podzielenia się tym postem z waszymi znajomymi za pomocą poniższych przycisków.

2 thoughts on “Weź udział w ankiecie i wygraj – Pracujflexi.pl i Cisco robią raport o flexipracy

    • Mogę to sobie wyobrazić, bo albo ankieta albo gromadzenie lubisiów. W sumie konkurs, to podziękowanie dla uczestników za czas spędzony na wypełnianiu ankiety.
      Myślę, że to ważny głos dla organizatorów, aby nie przekombinowywali konkursów!
      Tak czy inaczej ankieta ważna i zapraszam do udziału w imię pracy w wirtualnych zespołach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s