Seria webinarów edukacyjnych organizowana przez ClickMeeting / ClickWebinar

ClickWebinarJest mi niezmiernie miło zaprosić was na cztery darmowe webinary organizowane przez producenta programu ClickWebinar / ClickMeeting. Wszystkie mają charakter edukacyjny.

Pierwszy będzie dotyczył wydarzeń, jakie można organizować dzięki programom takim jak ClickMeeting i ClickWebinar i jak zwiększyć dzięki nim ROI swoich działań biznesowych. W kolejnych odcinkach w detalach będzie można się dowiedzieć, jak organizować:

 • spotkania online
 • szkolenia online (warsztaty online i webinary)
 • webinary o charakterze marketingowym.

To chyba pierwsze takie wydarzenie, kiedy producent postanowił włożyć swój wkład w edukację rynku i organizuje je bezpłatne. Jest to dla mnie tym bardziej miłe wydarzenie, że organizuje je polski producent na polskim rynku uprzedając tym samym zagraniczną konkurencją.

Będę miała w to wydarzenie także swój mały wkład, gdyż jako gość zewnętrzny poprowadzę te cztery spotkania.

Pierwszy webinar odbędzie się już w czwartek, 8 grudnia o godzinie 11.00. Tu można się jeszcze zapisać na to wydarzenie. Serdecznie zapraszam!

PS. Kolejne terminy w styczniu 2012. Będę o nich informowała.

Reklamy

8 thoughts on “Seria webinarów edukacyjnych organizowana przez ClickMeeting / ClickWebinar

 1. Marto brzmi to jak artykuł sponsorowany czyli „rekomendacja za pieniądze”. I w sumie nie byłoby nic w tym złego gdyby nie fakt, że pośrednio polecasz system, który w wersji dla Polaków jest kompletnie nieprzygotowany.

  To będzie moja szczera opinia na temat Clickmeeting po w sumie 10 miesięcznej pracy z tym systemem.

  Implix nie przetłumaczył nawet do końca panelu, co gorsza cały system działa bardzo niestabilnie i przypomina bardziej wersję testową. Awaryjność na BARDZO wysokim poziomie, co gorsza support ogranicza się do zwykłego „dobrze przekazaliśmy do działu technicznego”.

  Co gorsza w momencie gdy umawiasz się z kursantami na spotkanie możesz doświadczyć efektu braku możliwości wgrania prezentacji, a gdy zechcesz to zgłosić – poczekasz ponad 30h na naprawę (mowa tu o dniach roboczych a nie weekendzie).

  Co więcej Clickmeeting działa również w systemie auto-obciążania rachunku więc podając im numer karty płatniczej będzie ona obciążana non stop. Biada tym którzy tego nie będą kontrolowali lub nie będą mogli zablokować (np. z przyczyn zdrowotnych).

  Kończąc już. Nikomu nie życzę sytuacji gdy prowadzicie webinar na 700 osób i zaczyna blokować się pokój lub sytuacji gdy nie możecie poprowadzić spotkania ponieważ plik .pdf prezentacji jest odrzucany lub sytuacji gdy wiecie, że na spotkanie przyjdzie blisko 100 klientów a macie pokój na 50 a próby zwiększenia limitu nie działają.

  W każdym wypadku cała odpowiedzialność, utrata wizerunku i korzyści finansowych nie spadnie na Implix ClickMeeting ale prezentera.

  Pozdrawiam,
  Paweł.

  PS: To ostatni miesiąc z nimi i przechodzę co GoToMeeting.com

  • Pawle,

   dziękuję za podzielnie się opinią.

   A propos GTM – to świetny program, no i rzeczywiście nie trzeba ładować prezentacji, bo działa na zasadzie dzielenia ekranu.

   Życzę Ci jednak powodzenia w zmianie abonamentu – mi się nie udało, mimo bycia przypisanej do Key Accounta i możliwości zadzownienia do tej osoby na komórkę. Po prostu procedury dużej firmy nie przewidują takich akcji przy pewnych rodzajach kont.

   Z tego co ja doświadczyłam z GTM – także trzeba podawać numer karty kredytowej i to już przy rejestrowaniu się do wersji próbnej. No chyba, że kupujesz wersję korporacyjną. Wtedy po podpisaniu umowy, po prostu otrzymujesz faktury. Podobnie jest z resztą w Clicku.

   Rzeczywiście w Clicku zdarzyło mi się kilka razy, że nie mogłam załadować prezentacji. Na szczęście w 90% przypadków ładuje swoje prezentacje dużo wcześniej.

   W mojej ocenie Click jest przetłumaczony na polski. Jeszcze teraz zajrzałam do panelu, aby sprawdzić, czy znajdę jakieś angielskie słowa. Widzę tylko ON i OFF – w przycisku włączania rejestracji na spotkanie.

   Zastanawia mnie jednak, twój zarzut, że „wersji dla Polaków jest kompletnie nieprzygotowany.”. GTM nie ma wersji polskiej i co więcej jeśli wysyłasz zaproszenie z systemu, to musi ono niestety zawierać godzinę i dzień spotkania napisane w j. angielskim. Dla uczestników, którzy nie znają angielskiego, to mało wygodne. Nie mówiąc już o tym, że każdorazowo przed webinarem uczestnik musi załadować sobie na dysk mały plik a GTM komunikuje z nim po angielsku.

   Click jest moim zdaniem bardzo solidną alternatywą dla zagranicznych rozwiązań, które są w Polsce a) słabo dostępne, b) nie mają supportu w j. polskim, c) nie mają polskich wersji językowych.

   Masz rację pisząc, że Click czasem sprawia problemy. Znając inne systemy oceniam je jednak jako problemy „wieku dziecięcego”. Obserwując rozwój tego softu od ponad roku widzę potężny postęp i dlatego tak chętnie pracuję na tym programie i z czystym sumieniem go polecam. Ale piszę też o jego niedoskonałościach. Jeśli zajrzysz do postu o Clicku to zobaczysz choćby to stwierdzenie „5. Jak słychać przez Clicka?
   Hmmmm…. Więcej webinarów na Clicku przeprowadziłam niż byłam uczestnikiem. Generalnie daję mu 4 (w skali starodawnej, czyli gdzie 5 jset najwyższą oceną), bo ilekroć jestem uczestnikiem, to słyszę drobne przycinanie dźwięku (nie przeszkadzające jednak w odbiorze treści, ale zauważalne). Podobny feedback mam od uczestników.”

   Życzę Ci powodzenia z GTM i jak możesz to daj znać jaki typ licencji kupujesz, bo z tego co piszesz to domyślam się, że będzie to licencja typu korpo (700 osób na webinarze, nie podajesz numeru karty kredytowej) i chętnie wysłucham Twojej relacji, jak poszedł sam zakup.

   Pozdrawiam
   Marta Eichstaedt

  • Witam,
   początek lutego. Czy jesteś zapisana na newsletter na blogu ClickMeeting? Do tych osób pójdzie mailing, więc wiadomość cię nie ominie na 100%. Ja na swoim blogu też to napiszę, jak tylko w 100% ustalimy termin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s