Regulamin konkursu

Regulamin Konkursu o Nagrodę Bloga Webinar, Webcast, E-learning

1.       Organizatorem Konkursu jest Marta Eichstaedt prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Szkolenia i Konsulting Marta Eichstaedt.

2.       Konkurs odbywa się na blogu Webinar, Webcast, E-learning o adresie www.marta-online.pl

3.       Nagroda główna to 3 miesięczny dostęp do programu ClickMeeting wraz z 2 godzinnym szkoleniem nt. stosowania ClickMeeting oraz prowadzenia webinarów i warsztatów online. W konkursie przewidziano także co najmniej dwa wyróżnienia – nagrodami będą książki oraz gra online.

4.       Zasady konkursu – Uczestnik walczący na nagrodę główną:
a) W dniach 20-29.06.2011 odpowiada na pytanie konkursowe umieszczone na blogu www.marta-online.pl,
b) W komentarzu do postu na blogu www.marta-online.pl wyjaśnia, dlaczego to właśnie jemu Jury powinno przyznać nagrodę główną.

5.       Przyznawanie nagród: nagroda główna i wyróżnienia zostaną przyznane na podstawie większości głosów członków Jury biorących udział w posiedzeniu. Posiedzenie Jury może odbywać się online. Do ważności wyników obrad Jury niezbędna jest obecność nie mniej niż połowy członków Jury. Od decyzji w sprawie przyznania nagrody nie przysługuje odwołanie.

6.       Jury oceniać będzie tylko wpisy osób, które odpowiedziały na pytanie konkursowe oraz umieściły w komentarzu na blogu:
a) Prawdziwe imię i nazwisko
b) Prawdziwy e-mail

7.       Korzystając z komentarzy na blogu należy zalogować się prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz prawdziwym mailem lub zalogować się za pomocą konta na Facebook lub Twitter (jeśli, konta są identyczne z prawdziwym imieniem i nazwiskiem uczestnika).

8.       Nazwiska Laureatów wytypowanych przez Jury Konkursu do nagrody, zostaną ogłoszone do 10 lipca 2012 na blogu www.marta-online.pl.

9.       Nagrody zostaną wręczone osobom nagrodzonym lub osobom umocowanym do odbioru nagrody w trybie przewidzianym przez przepisy Kodeksu Cywilnego.

10.   Wartość żadnej z nagród nie przekracza 760 zł. W związku z tym organizator nie pobierze zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10%.

11.   Biorąc udział w Konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez Szkolenia i Konsulting Marta Eichstaedt zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.

12.   Laureaci Konkursu wyrażają również zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na blogu Webinar, Webcast, E-learning znajdującym się pod adresem www.marta-online.pl .

13.   Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w Regulaminie. W sytuacjach nie objętych niniejszym Regulaminem rozstrzyga Organizator Konkursu. Od decyzji Organizatora nie przysługuje odwołanie.

Marta Eichstaedt
Warszawa, 15.06.2011


Reklamy

One thought on “Regulamin konkursu

  1. Pingback: Konkurs urodzinowy, wygraj ClickMeeting, książki oraz gry!!! | Webinar, webcast, e-learning

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s